tolook stylista łódź- personal shopper
to look- stylista Łódź

O mnie

Od 18 lat pracuję jako stylistka, doradca ds.wizerunku, projektant i kostiumograf. W swoim zawodzie debiutowałam w 1995 roku projektami strojów dla Edyty Bartosiewicz (SZAŁ, ZEGAR). Przez lata swojej pracy, realizowałam wiele podobnych przedsięwzięć, których odbiorcami były różne postacie polskiego show biznesu.

Zajmowałam stanowisko dyrektora artystycznego w wytwórni fonograficznej ZIC-ZAC/BMG; współpracowałam także z takimi firmami, jak: TVP Łódź, TVN, Opus Film, Toya TV, Patio TV, ONOFF Media, Studio Filmowe SZAFA GRA, Szkołą Filmową w Łodzi.

Realizuję się w swojej pasji jako osobista stylistka. Z moich usług korzystają aktorzy, piosenkarze, ale także indywidualni klienci, dla których moda i wygląd stanowią ważny element codzienności. Staram się w miłej i dyskretnej atmosferze pokazać, że piękno to pewność siebie, samozadowolenie.

Wiedza, którą przekazuję jest na całe życie i potrafi je bardzo odmienić, dać nowe spojrzenie na swój wizerunek, a za nim idzie nowa energia i sukces. Do swoich zadań zawsze podchodzę z pozycji profesjonalisty, ale i przyjaciela. Doświadczenie, jakie posiadłam, pracując w tej branży, pokazało mi, że nieustannie trzeba się uczyć i rozwijać. Założyłam i rozwijam firmę 'to look'.

Firma to look zajmuje się tworzeniem wizerunku i stylizacji nie tylko dla indywidualnego klienta, ale również dla agencji reklamowych, eventowych, marek odzieżowych oraz korporacji na polskim rynku.

Zobacz moje CV

695 27 33 27

biuro@tolook.pl