tolook stylista łódź- personal shopper
to look- stylista Łódź

Przegląd szafy

Szafa posiada dla kobiety szczególne znaczenie. Często jednak jest tak, że stoi się przed górą ubrań z myślą "Nie mam się w co ubrać". Może problem polega na tym, że znajduje się w niej zbyt wiele rzeczy, z czego większość nie pasuje do figury swojej właścicielki?

Do tego, by skończyć ten koszmar, potrzebna Ci jestem ja. Przeglądając szafę swojej klientki, wskazuję rzeczy, które nie pasują do jej typu kolorystycznego i sylwetki. Pokażę także, co można zmienić w ubraniach, które są dobre jakościowo, a nie pasują pod jakimś względem do urody właścicielki. To nie koniec. Kolejnym krokiem jest przegląd szafy pod kątem tego, co w niej jest, a czego wciąż brakuje. Na tej podstawie oszacuję potrzeby i kierunek koniecznych zakupów.

Zakupy ze Stylistą

Zaletą zakupów ze stylistką jest oszczędność czasu i pieniędzy wydanych na takie elementy garderoby, które zalegają potem nienoszone na półkach. Ponadto, wreszcie będziesz miała taką szafę, z której rzeczy nie będą Cię szpecić, tylko uwypuklą Twoje naturalne zalety. Zakupy ze stylistką nie trwają cały dzień, jak zdarza się czasem, gdy szuka się czegoś wyjątkowego na ważny wieczór.

Dzięki mojemu doświadczeniu, w kilka godzin pozwolę Ci odmienić dotychczasowe oblicze Twojej garderoby. To Ty zdecydujesz, na jakie okazje potrzebne Ci są ubrania i dopasujemy je tak, by idealnie wyrażały Twoją osobowość, były stosowne do Twojego wieku, wykonywanej pracy i potrzeb.

695 27 33 27

biuro@tolook.pl