justyna kaliska

stylistka Łódź / personal shopper

Jestem stylistką, doradcą ds.wizerunku, projektantką i kostiumografem. W swoim zawodzie debiutowałam w 1995 roku projektami strojów dla Edyty Bartosiewicz (SZAŁ, ZEGAR). Przez lata swojej pracy, realizowałam wiele podobnych przedsięwzięć, których odbiorcami były różne postacie polskiego show biznesu.

Zajmowałam stanowisko dyrektora artystycznego w wytwórni fonograficznej ZIC-ZAC/BMG; współpracowałam także z takimi firmami, jak: TVP Łódź, TVN, Opus Film, Toya TV, Patio TV, ONOFF Media, Studio Filmowe SZAFA GRA, Szkołą Filmową w Łodzi.

Z moich usług korzystają aktorzy, piosenkarze, ale także indywidualni klienci, dla których moda i wygląd stanowią ważny element codzienności. Staram się w miłej i dyskretnej atmosferze pokazać, że piękno to pewność siebie, samozadowolenie.

Wiedza, którą przekazuję jest na całe życie i potrafi je bardzo odmienić, dać nowe spojrzenie na swój wizerunek, a za nim idzie nowa energia i sukces. Do swoich zadań zawsze podchodzę z pozycji profesjonalisty, ale i przyjaciela.

 

→ CENNIK STYLISTKA
tolook SHOWROOM

Piotrkowska 90
I piętro

stylistka Łódź

tel: 695 27 33 27
biuro@tolook.pl

dla
Ciebie

dla
Twojej firmy

instagram

tolook SHOWROOM

Piotrkowska 90
I piętro

stylistka ŁÓDŹ

tel: 695 27 33 27
biuro@tolook.pl