dla Ciebie

Analiza kolorystyczna

Analiza kolorystyczna to swoistego rodzaju studium barw. Każda kobieta posiada inny typ karnacji, kolor włosów, oczu, do których dobiera się odpowiednie tony i odcienie kolorów, by uwypuklić walory urody. Dotyczy to garderoby jak i makijażu. Każdy posiada swoją indywidualną paletę dobrych kolorów (ciepłych lub zimnych).

Analizę kolorystyczną wykonujemy raz na całe życie, ponieważ typu urody nie można zmienić. Podczas spotkania nauczycie się jak łączyć kolory, a przede wszystkim odkryjecie nowe możliwości, jak i odważnie zaczniecie po nie sięgać. Połączę to również z doborem oprawek okularów jak i odpowiednim kolorem włosów.

Zakupy ze Stylistą

Zaletą zakupów ze stylistką jest oszczędność czasu i pieniędzy wydanych na takie elementy garderoby, które zalegają potem nienoszone na półkach. Ponadto, wreszcie będziesz miała taką szafę, z której rzeczy nie będą Cię szpecić, tylko uwypuklą Twoje naturalne zalety. Zakupy ze stylistką nie trwają cały dzień, jak zdarza się czasem, gdy szuka się czegoś wyjątkowego na ważny wieczór.

Dzięki mojemu doświadczeniu, w kilka godzin pozwolę Ci odmienić dotychczasowe oblicze Twojej garderoby. To Ty zdecydujesz, na jakie okazje potrzebne Ci są ubrania i dopasujemy je tak, by idealnie wyrażały Twoją osobowość, były stosowne do Twojego wieku, wykonywanej pracy i potrzeb.

Stylizacja online

Dla stałych klientów i nie tylko.

Nie masz czasu się wybrać lub nie lubisz chodzić po sklepach, a wiesz czego Ci brakuje. Znamy Twój styl i garderobę lub wysyłasz kilka informacji o sobie, wymiary wraz ze zdjęciem całej sylwetki. Proponujemy wcześniej jedno spotkanie i konsultacje przed stałą współpracą.

Tworzymy dla Ciebie listę propozycji z wyselekcjonowanych stron zakupowych, z której Ty wybierasz i kupujesz (zamawiasz).

Koszt, jeśli poszukiwany jest:

1 element garderoby – 15 propozycji – 100 zł
2 elementy – 30 propozycji – 200 zł
3 elementy – 45 propozycji – 300 zł
4 elementy – 60 propozycji – 400 zł

Analiza sylwetki

Każda kobieta posiada zalety i wady swojej sylwetki. Dotyczy to nie tylko przeciętnych przedstawicielek płci pięknej, ale także modelek. Kluczem do sukcesu jest w tym wypadku skoncentrowanie się na swoich zaletach, które odpowiednio wyeksponowane dadzą perfekcyjny wygląd. Ukryte odpowiednim fasonem wady staną się niewidzialne i przestaną przykuwać uwagę.

Z doświadczenia wiem, że profesjonalna analiza sylwetki jest procesem wieloetapowym. W pierwszej kolejności, należy określić typ sylwetki oraz zanalizować proporcje ramion do bioder i talii. W następnym etapie następuje wskazanie mocnych i słabych stron sylwetki i koncentracja na doborze odpowiednich fasonów do wskazanego typu figury. Wszystko to powinno być tak dobrane, by jednocześnie współgrało z poczuciem estetyki klientki, jej wrażliwością oraz stylem życia.

Dla mężczyzn

Podejmij kolejne wyzwanie, bądź nowoczesny, atrakcyjny dla siebie i dla otaczających Cię kobiet. Na ulicach wciąż dominuje wizerunek mężczyzny, który żyje w niezgodzie z tym, co modne i estetyczne.

Każdy strój powinien być dobrany odpowiednio do okazji… na boisko nie chodzimy w garniturach a na ślub przyjaciela w dresach… to już wiesz, jednak poczuj siłę dobrej prezentacji siebie. Poprzez odpowiednio dobrane elementy Twojej garderoby, poznanie zasad estetycznych w stylizacji…

Sprawdź się, czy w tak ważnej sferze, jaką we współczesnych czasach stanowi ubiór, orientujesz się w trendach i wiesz, co dla Ciebie dobre…

Po pierwszym spotkaniu zdecydujemy o dalszych działaniach. Może to być analiza szafy, personal shopping, stylizacje biznesowe, czy też stała współpraca z dostarczaniem garderoby do domu.

Spróbuj, poczuj różnicę… zobacz siebie kompletnego, atrakcyjnego i silnego bez względu na wiek, posturę czy stan cywilny.

Program 50+

Pracując z klientkami od lat obserwuję, jak Panie uważają, że już nic nie mogą ze sobą zrobić, wysyłają do mnie swoje córki a o sobie już nie myślą, ścinają włosy i zakładają niewidzialne „ubranka”.

A przecież powołując przykłady, chociażby Małgorzaty Niezabitowskiej, Anny Kalaty czy Agaty Młynarskiej można jeszcze pracować i dbać o swój wygląd, tworzyć wizerunek kobiety dojrzałej ale seksownej i przebojowej.

Co może również dłużej przytrzymać nasz autorytet w pracy albo uwierzyć w nową miłość. Zapraszam chętne osoby na kilkuetapową, rozłożoną w czasie metamorfozę. Pragnę pokazać Paniom w tym wieku jak dalej zatrzymać klasę, za którą idzie pewność siebie i przebojowość.

Zadzwoń do mnie i umów się na spotkanie.

Przegląd szafy

Szafa posiada dla kobiety szczególne znaczenie. Często jednak jest tak, że stoi się przed górą ubrań z myślą „Nie mam się w co ubrać”. Może problem polega na tym, że znajduje się w niej zbyt wiele rzeczy, z czego większość nie pasuje do figury swojej właścicielki?

Do tego, by skończyć ten koszmar, potrzebna Ci jestem ja. Przeglądając szafę swojej klientki, wskazuję rzeczy, które nie pasują do jej typu kolorystycznego i sylwetki. Pokażę także, co można zmienić w ubraniach, które są dobre jakościowo, a nie pasują pod jakimś względem do urody właścicielki. To nie koniec. Kolejnym krokiem jest przegląd szafy pod kątem tego, co w niej jest, a czego wciąż brakuje. Na tej podstawie oszacuję potrzeby i kierunek koniecznych zakupów.

Stylizacja ślubna

Ślub to dla wielu kobiet najważniejszy dzień w życiu. Chce się go zapamiętać jako coś niepowtarzalnego. Dlatego dobór sukni, a do niej biżuterii, welonu, fryzury może być trudny dla każdej z Was.

Mnie, stylistce, łatwiej skoncentrować się na Waszym wyglądzie i spokojnie przemyśleć jak zrobić wrażenie na przyszłym mężu. Najpiękniejsi tego dnia powinni być państwo młodzi. Czasem to jednak nie wystarczy.

Aby uniknąć sytuacji, w której np. świadkowie stanowią niekorzystne pod względem stroju tło dla pary młodej, najbezpieczniejszą formą jest stylizacja kompleksowa, która obejmuje: państwa młodych, świadków, wybór przestrzeni, kwiatów, samochodu itd. W stylizacji ślubnej współpracuje się zwykle z fryzjerem oraz wizażystką, by efekt podjętych działań był kompleksowy.

Projektowanie

To usługa kompleksowa. Jeżeli nie możesz znaleźć nic w sklepie, nic na Ciebie nie pasuje lub nie podoba. Zamów projekt kreacji dopasowany indywidualnie. Krój i kolor wymyślę i przedstawię na rysunkach. Będzie pod Twoją sylwetkę i typ kolorystyczny.

Porozmawiamy o okazji na jaką ją potrzebujesz. Kreację uszytą u mojej krawcowej ubiorę następnie w dodatki, czyli buty, biżuterię, dobierzemy również fryzurę. Przedstawię Ci propozycje dodatków na zdjęciach, powiem gdzie je kupić. Nie musisz chodzić po sklepach, ja wskazuję propozycje. Ja doradzam,Ty decydujesz ostatecznie.

Zadzwoń i zapytaj.