o nas

tolook SHOWROOM to wyjątkowe miejsce stworzone dla wyjątkowej osoby – dla Ciebie. Twoje doskonałe samopoczucie i świetny wizerunek są naszą misją, której dedykujemy całe nasze zaangażowanie i doświadczenie. Wystarczy odrobina odwagi i wyobraźni, żeby przy pomocy właściwie dobranych ubrań i dodatków odmienić lub podkreślić Twój wizerunek w unikalny i nietuzinkowy sposób.

tolook to sklep z polską modą. Selekcja stylistki właścicielki tolook’a. Miejsce dla tych, którzy lubią bawić się modą i slow shopping. To również studio stylizacji, gdzie można wykonać analizę sylwetki, analizę kolorystyczną, umówić się na przegląd szafy lub wspólne zakupy. W tolook’u można też poprosić o stylizacje na specjalne okazje.

Naszą ambicją jest wynajdowanie perełek, użytkowych, niebanalnych pochodzących wyłącznie od młodych, wybitnych europejskich projektantów. Szukamy wciąż nowych i nieznanych twórców i najciekawszych zapraszamy do współpracy.

tolook SHOWROOM to miejsce, w którym chcemy Cię zaskakiwać, mieć zawsze coś nowego, innego, w pojedynczych egzemplarzach. Wszystkie dostępne w tolook kolekcje łączy wysoka jakość i dbałość o detal. Nasi projektanci łączą w swoich kolekcjach unikatowe i oryginalne pomysły z prawdziwym kunsztem wykonania. Chcemy Ci zapewnić świetne samopoczucie i dać szansę wyróżnienia się w tłumie. Lubimy kontrasty i kolory. Kochamy styl i pomysł!

oferta

projektanci

Jeśli spodobała Ci się idea naszego showroomu, jeżeli projektujesz ubrania, tworzysz biżuterię, produkujesz torby, buty czy inne dodatki, wyślij na nasz adres mailowy zgłoszenie ze zdjęciami swoich modeli.

osoby publiczne

Jeżeli potrzebujesz zmiany lub wykreowania wizerunku, jesteś politykiem, aktorem, muzykiem. tolook SHOWROOM to również studio stylizacji z konsultacjami stylistki Justyny Kaliskiej. Oferujemy pomoc przy zakupach, konsultacje ze stylistą, stylizacje na specjalne okazje. Możemy też zaprojektować Twój strój.

styliści,
personal shopper

Jeżeli macie ochotę z nami współpracować na stałe pomyślimy o korzystnych warunkach. Zapraszamy na spotkanie.

klienci indywidualni

Poza ofertą udanych zakupów w naszym showroomie chcemy się Was nauczyć, poznać Wasz styl i informować o nowościach. Zapisz się na naszą listę mailingową.

tolook SHOWROOM

Łódź 90-103
ul. Piotrkowska 90

Godziny otwarcia
wt – pt: 12 -19
sob: 11 -17

Justyna Kaliska 695 27 33 27
e-mail: biuro@tolook.pl

instagram

tolook SHOWROOM

Piotrkowska 90
I piętro

stylistka ŁÓDŹ

tel: 695 27 33 27
biuro@tolook.pl